V48B48T300B
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48B48T300B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 300W
Duomenų lapai: V48B48T300B.pdf
  • Pranešimas
V48B48T300B specifikacijos
Dalies numeris V48B48T300B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 300W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5368 pcs Duomenų lapas V48B48T300B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 300W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 89.5%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 6.25A 36V - 75V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 6.25A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48B48T250BS
V48B48T250BS
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 250W
Sandelyje: 406 pcs
parsisiųsti: V48B48T250BS.pdf
RFQ
V48B48T250BN
V48B48T250BN
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 532 pcs
parsisiųsti: V48B48T250BN.pdf
RFQ
V48B48T300BF
V48B48T300BF
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 300W
Sandelyje: 5798 pcs
parsisiųsti: V48B48T300BF.pdf
V48B48T300B3
V48B48T300B3
Sandelyje: 4293 pcs
parsisiųsti: V48B48T300B3.pdf
V48B48T250BN2
V48B48T250BN2
parsisiųsti: V48B48T250BN2.pdf
V48B48T300BG
V48B48T300BG
parsisiųsti: V48B48T300BG.pdf
V48B48T250BS3
V48B48T250BS3
Sandelyje: 406 pcs
parsisiųsti: V48B48T250BS3.pdf
V48B48T250BS2
V48B48T250BS2
parsisiųsti: V48B48T250BS2.pdf
V48B48T300BF3
V48B48T300BF3
parsisiųsti: V48B48T300BF3.pdf
V48B48T300B2
V48B48T300B2
parsisiųsti: V48B48T300B2.pdf
V48B48T250BN3
V48B48T250BN3
parsisiųsti: V48B48T250BN3.pdf
V48B48T300BF2
V48B48T300BF2
parsisiųsti: V48B48T300BF2.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus