V48B48T250BF2
VicorVicor
V48B48T250BF2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48B48T250BF2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 250W
Duomenų lapai: V48B48T250BF2.pdf
  • Pranešimas
V48B48T250BF2 specifikacijos
Dalies numeris V48B48T250BF2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 250W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4347 pcs Duomenų lapas V48B48T250BF2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 250W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 89.5%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 5.2A 36V - 75V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 5.2A
Bazinės dalies numeris V48B48T250 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48B48T250BG2
V48B48T250BG2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 250W
Sandelyje: 424 pcs
parsisiųsti: V48B48T250BG2.pdf
RFQ
V48B48T250BL
V48B48T250BL
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 512 pcs
parsisiųsti: V48B48T250BL.pdf
RFQ
V48B48T250B
V48B48T250B