V48B48C300BL3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48B48C300BL3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 300W
Duomenų lapai: V48B48C300BL3.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 513 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 513 pcs
  • Pranešimas
V48B48C300BL3 specifikacijos
Dalies numeris V48B48C300BL3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 300W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 513 pcs Duomenų lapas V48B48C300BL3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 300W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 89.5% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 6.25A 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 6.25A Programos ITE (Commercial)