V48B48C300BF
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48B48C300BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 300W
Duomenų lapai: V48B48C300BF.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 502 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 502 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V48B48C300BF specifikacijos
Dalies numeris V48B48C300BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 300W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 502 pcs Duomenų lapas V48B48C300BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 300W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 89.5% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 6.25A 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 6.25A Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48B48C250BS2
V48B48C250BS2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 250W
Sandelyje: 543 pcs
parsisiųsti: V48B48C250BS2.pdf
RFQ
V48B48C300B3
V48B48C300B3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 300W
Sandelyje: 5783 pcs
parsisiųsti: V48B48C300B3.pdf
RFQ
V48B48C300BF2
V48B48C300BF2
Sandelyje: 4295 pcs
parsisiųsti: V48B48C300BF2.pdf
V48B48C300BL
V48B48C300BL
Sandelyje: 413 pcs
parsisiųsti: V48B48C300BL.pdf
V48B48C300BF3
V48B48C300BF3
Sandelyje: 399 pcs
parsisiųsti: V48B48C300BF3.pdf
V48B48C250BS
V48B48C250BS
Sandelyje: 440 pcs
parsisiųsti: V48B48C250BS.pdf
V48B48C300B
V48B48C300B