V48B3V3M150BF
VicorVicor
V48B3V3M150BF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48B3V3M150BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Duomenų lapai: V48B3V3M150BF.pdf
  • Pranešimas
V48B3V3M150BF specifikacijos
Dalies numeris V48B3V3M150BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5926 pcs Duomenų lapas V48B3V3M150BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 82%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 36V - 75V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 45.45A
Bazinės dalies numeris V48B3V3M150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48B3V3H150BS3
V48B3V3H150BS3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Sandelyje: 5424 pcs
parsisiųsti: V48B3V3H150BS3.pdf
RFQ
V48B3V3H150BS2
V48B3V3H150BS2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4151 pcs
parsisiųsti: V48B3V3H150BS2.pdf
RFQ
V48B3V3M150BF3
V48B3V3M150BF3
parsisiųsti: V48B3V3M150BF3.pdf
V48B3V3M150BF2
V48B3V3M150BF2