V48B3V3E150B
VicorVicor
V48B3V3E150B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48B3V3E150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Duomenų lapai: V48B3V3E150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V48B3V3E150B specifikacijos
Dalies numeris V48B3V3E150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4926 pcs Duomenų lapas V48B3V3E150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 82%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 36V - 75V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 45.45A
Bazinės dalies numeris V48B3V3E150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48B3V3C150BN3
V48B3V3C150BN3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Sandelyje: 4302 pcs
parsisiųsti: V48B3V3C150BN3.pdf
RFQ
V48B3V3E150BF3
V48B3V3E150BF3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5157 pcs
parsisiųsti: V48B3V3E150BF3.pdf
RFQ
V48B3V3C150BN
V48B3V3C150BN
Sandelyje: 560 pcs
parsisiųsti: V48B3V3C150BN.pdf
V48B3V3E150BF
V48B3V3E150BF