V48B3V3C150B
VicorVicor
V48B3V3C150B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48B3V3C150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Duomenų lapai: V48B3V3C150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 544 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 544 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V48B3V3C150B specifikacijos
Dalies numeris V48B3V3C150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 544 pcs Duomenų lapas V48B3V3C150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 82% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 45.45A Bazinės dalies numeris V48B3V3C150
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48B36T250BN
V48B36T250BN
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 250W
Sandelyje: 5080 pcs
parsisiųsti: V48B36T250BN.pdf
RFQ
V48B3V3C150BF2
V48B3V3C150BF2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Sandelyje: 4608 pcs
parsisiųsti: V48B3V3C150BF2.pdf
RFQ
V48B3V3C150BF3
V48B3V3C150BF3
Sandelyje: 530 pcs
parsisiųsti: V48B3V3C150BF3.pdf
V48B36T250BN3
V48B36T250BN3
Sandelyje: 424 pcs
parsisiųsti: V48B36T250BN3.pdf
V48B36T250BS2
V48B36T250BS2
parsisiųsti: V48B36T250BS2.pdf
V48B3V3C150BG
V48B3V3C150BG
Sandelyje: 516 pcs
parsisiųsti: V48B3V3C150BG.pdf
V48B3V3C150B3
V48B3V3C150B3
Sandelyje: 466 pcs
parsisiųsti: V48B3V3C150B3.pdf
V48B3V3C150B2
V48B3V3C150B2