V48B28C250B
VicorVicor
V48B28C250B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48B28C250B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 250W
Duomenų lapai: V48B28C250B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 521 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 521 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V48B28C250B specifikacijos
Dalies numeris V48B28C250B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 250W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 521 pcs Duomenų lapas V48B28C250B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 250W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 89.5% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 8.93A 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 8.93A Bazinės dalies numeris V48B28C250
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48B28C250BF2
V48B28C250BF2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 250W
Sandelyje: 5949 pcs
parsisiųsti: V48B28C250BF2.pdf
RFQ
V48B24T250BN
V48B24T250BN
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 250W
Sandelyje: 480 pcs
parsisiųsti: V48B24T250BN.pdf
RFQ
V48B28C250B3
V48B28C250B3
Sandelyje: 541 pcs
parsisiųsti: V48B28C250B3.pdf
V48B28C250B2
V48B28C250B2
Sandelyje: 531 pcs
parsisiųsti: V48B28C250B2.pdf
V48B28C250BF
V48B28C250BF
Sandelyje: 4391 pcs
parsisiųsti: V48B28C250BF.pdf
V48B24T250BS2
V48B24T250BS2
parsisiųsti: V48B24T250BS2.pdf
V48B24T250BS
V48B24T250BS
Sandelyje: 442 pcs
parsisiųsti: V48B24T250BS.pdf
V48B28C250BG
V48B28C250BG
Sandelyje: 507 pcs
parsisiųsti: V48B28C250BG.pdf
V48B28C250BF3
V48B28C250BF3