V48B24T250BF3
VicorVicor
V48B24T250BF3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48B24T250BF3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 250W
Duomenų lapai: V48B24T250BF3.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 477 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 477 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V48B24T250BF3 specifikacijos
Dalies numeris V48B24T250BF3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 250W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 477 pcs Duomenų lapas V48B24T250BF3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 250W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 89% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 10.42A 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 10.42A Bazinės dalies numeris V48B24T250
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48B24T250BG2
V48B24T250BG2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 250W
Sandelyje: 463 pcs
parsisiųsti: V48B24T250BG2.pdf
RFQ
V48B24T250B
V48B24T250B
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 530 pcs
parsisiųsti: V48B24T250B.pdf
RFQ
V48B24T250BF
V48B24T250BF