V48B15T250B
VicorVicor
V48B15T250B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48B15T250B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 250W
Duomenų lapai: V48B15T250B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 430 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 430 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V48B15T250B specifikacijos
Dalies numeris V48B15T250B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 250W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 430 pcs Duomenų lapas V48B15T250B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 250W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 88.5% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 16.67A 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 16.67A Bazinės dalies numeris V48B15T250
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48B15T250BG
V48B15T250BG
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 250W
Sandelyje: 411 pcs
parsisiųsti: V48B15T250BG.pdf
RFQ
V48B15M250BS2
V48B15M250BS2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4719 pcs
parsisiųsti: V48B15M250BS2.pdf
RFQ
V48B15M250BS3
V48B15M250BS3
Sandelyje: 5702 pcs
parsisiųsti: V48B15M250BS3.pdf
V48B15T250B3
V48B15T250B3
Sandelyje: 469 pcs
parsisiųsti: V48B15T250B3.pdf
V48B15M250BN
V48B15M250BN
parsisiųsti: V48B15M250BN.pdf
V48B15T250BF2
V48B15T250BF2
parsisiųsti: V48B15T250BF2.pdf
V48B15M250BS
V48B15M250BS
parsisiųsti: V48B15M250BS.pdf
V48B15T250BF
V48B15T250BF
parsisiųsti: V48B15T250BF.pdf
V48B15T250B2
V48B15T250B2
parsisiųsti: V48B15T250B2.pdf
V48B15T250BF3
V48B15T250BF3
parsisiųsti: V48B15T250BF3.pdf
V48B15M250BN3
V48B15M250BN3