V48B15M250BF
VicorVicor
V48B15M250BF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48B15M250BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 250W
Duomenų lapai: V48B15M250BF.pdf
  • Pranešimas
V48B15M250BF specifikacijos
Dalies numeris V48B15M250BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 250W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5278 pcs Duomenų lapas V48B15M250BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 250W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 88.5%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 16.67A 36V - 75V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 16.67A
Bazinės dalies numeris V48B15M250 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48B15H250BS2
V48B15H250BS2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 250W
Sandelyje: 4864 pcs
parsisiųsti: V48B15H250BS2.pdf
RFQ
V48B15M250BF2
V48B15M250BF2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4730 pcs
parsisiųsti: V48B15M250BF2.pdf
RFQ
V48B15M250B
V48B15M250B
Sandelyje: 207 pcs
parsisiųsti: V48B15M250B.pdf
V48B15M250BG2
V48B15M250BG2
parsisiųsti: V48B15M250BG2.pdf
V48B15M250BF3
V48B15M250BF3