V48B15C250BF2
VicorVicor
V48B15C250BF2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48B15C250BF2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 250W
Duomenų lapai: V48B15C250BF2.pdf
  • Pranešimas
V48B15C250BF2 specifikacijos
Dalies numeris V48B15C250BF2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 250W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4594 pcs Duomenų lapas V48B15C250BF2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 250W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 88.5%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 16.67A 36V - 75V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 16.67A
Bazinės dalies numeris V48B15C250 Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
V48B12T250BS2
V48B12T250BS2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 250W
Sandelyje: 5255 pcs
parsisiųsti: V48B12T250BS2.pdf
RFQ
V48B15C250B
V48B15C250B
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 250W
Sandelyje: 463 pcs
parsisiųsti: V48B15C250B.pdf
RFQ
V48B15C250BG3
V48B15C250BG3
Sandelyje: 4752 pcs
parsisiųsti: V48B15C250BG3.pdf
V48B15C250B3
V48B15C250B3
Sandelyje: 576 pcs
parsisiųsti: V48B15C250B3.pdf
V48B15C250BF
V48B15C250BF