V48B12H250B
VicorVicor
V48B12H250B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48B12H250B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 250W
Duomenų lapai: V48B12H250B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 301 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 301 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V48B12H250B specifikacijos
Dalies numeris V48B12H250B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 250W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 301 pcs Duomenų lapas V48B12H250B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 250W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 87% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 20.83A 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 20.83A Bazinės dalies numeris V48B12H250
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48B12E250BS3
V48B12E250BS3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 250W
Sandelyje: 5739 pcs
parsisiųsti: V48B12E250BS3.pdf
RFQ
V48B12H250BF
V48B12H250BF
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4364 pcs
parsisiųsti: V48B12H250BF.pdf
RFQ
V48B12E250BS2
V48B12E250BS2
Sandelyje: 558 pcs
parsisiųsti: V48B12E250BS2.pdf
V48B12H250BF2
V48B12H250BF2
parsisiųsti: V48B12H250BF2.pdf
V48B12E250BS
V48B12E250BS
parsisiųsti: V48B12E250BS.pdf
V48B12E250BN3
V48B12E250BN3
Sandelyje: 578 pcs
parsisiųsti: V48B12E250BN3.pdf
V48B12H250BG
V48B12H250BG
parsisiųsti: V48B12H250BG.pdf
V48B12H250B3
V48B12H250B3
parsisiųsti: V48B12H250B3.pdf
V48B12H250B2
V48B12H250B2
parsisiųsti: V48B12H250B2.pdf
V48B12E250BN2
V48B12E250BN2
parsisiųsti: V48B12E250BN2.pdf
V48B12H250BF3
V48B12H250BF3
parsisiųsti: V48B12H250BF3.pdf
V48B12E250BN
V48B12E250BN
Sandelyje: 567 pcs
parsisiųsti: V48B12E250BN.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus