V48A48T500B
VicorVicor
V48A48T500B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48A48T500B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 500W
Duomenų lapai: V48A48T500B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 270 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 270 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V48A48T500B specifikacijos
Dalies numeris V48A48T500B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 500W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 270 pcs Duomenų lapas V48A48T500B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 500W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 89.7% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 10.42A 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 10.42A Bazinės dalies numeris V48A48T500
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48A48T500BF3
V48A48T500BF3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 500W
Sandelyje: 5579 pcs
parsisiųsti: V48A48T500BF3.pdf
RFQ
V48A48T500BG
V48A48T500BG
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 331 pcs
parsisiųsti: V48A48T500BG.pdf
RFQ
V48A48M500BN
V48A48M500BN
Sandelyje: 5206 pcs
parsisiųsti: V48A48M500BN.pdf
V48A48M500BS3
V48A48M500BS3
parsisiųsti: V48A48M500BS3.pdf
V48A48T500BF2
V48A48T500BF2