V48A48M500B
VicorVicor
V48A48M500B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48A48M500B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 500W
Duomenų lapai: V48A48M500B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V48A48M500B specifikacijos
Dalies numeris V48A48M500B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 500W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4650 pcs Duomenų lapas V48A48M500B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 500W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 89.7%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 10.42A 36V - 75V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10.42A
Bazinės dalies numeris V48A48M500 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48A48H500BN3
V48A48H500BN3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 500W
Sandelyje: 4971 pcs
parsisiųsti: V48A48H500BN3.pdf
RFQ
V48A48H500BS3
V48A48H500BS3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4411 pcs
parsisiųsti: V48A48H500BS3.pdf
RFQ
V48A48M500BF
V48A48M500BF
parsisiųsti: V48A48M500BF.pdf
V48A48H500BS2
V48A48H500BS2
parsisiųsti: V48A48H500BS2.pdf
V48A48M500B2
V48A48M500B2
parsisiųsti: V48A48M500B2.pdf
V48A48M500BF3
V48A48M500BF3