V48A48C500B
VicorVicor
V48A48C500B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48A48C500B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 500W
Duomenų lapai: V48A48C500B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 293 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 293 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V48A48C500B specifikacijos
Dalies numeris V48A48C500B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 500W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 293 pcs Duomenų lapas V48A48C500B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 500W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 89.7% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 10.42A 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 10.42A Bazinės dalies numeris V48A48C500
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48A48C500B3
V48A48C500B3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 500W
Sandelyje: 351 pcs
parsisiųsti: V48A48C500B3.pdf
RFQ
V48A3V3T264BS2
V48A3V3T264BS2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Sandelyje: 5959 pcs
parsisiųsti: V48A3V3T264BS2.pdf
RFQ
V48A48C500BF2
V48A48C500BF2
Sandelyje: 5960 pcs
parsisiųsti: V48A48C500BF2.pdf
V48A3V3T264BN2
V48A3V3T264BN2
parsisiųsti: V48A3V3T264BN2.pdf
V48A48C500BG
V48A48C500BG
Sandelyje: 358 pcs
parsisiųsti: V48A48C500BG.pdf
V48A3V3T264BS
V48A3V3T264BS
parsisiųsti: V48A3V3T264BS.pdf
V48A48C500B2
V48A48C500B2
parsisiųsti: V48A48C500B2.pdf
V48A48C500BF
V48A48C500BF
Sandelyje: 324 pcs
parsisiųsti: V48A48C500BF.pdf
V48A3V3T264BN3
V48A3V3T264BN3
parsisiųsti: V48A3V3T264BN3.pdf
V48A3V3T264BN
V48A3V3T264BN
parsisiųsti: V48A3V3T264BN.pdf
V48A48C500BF3
V48A48C500BF3
Sandelyje: 344 pcs
parsisiųsti: V48A48C500BF3.pdf
V48A3V3T264BS3
V48A3V3T264BS3
parsisiųsti: V48A3V3T264BS3.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus