V48A15M500B
VicorVicor
V48A15M500B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48A15M500B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 500W
Duomenų lapai: V48A15M500B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V48A15M500B specifikacijos
Dalies numeris V48A15M500B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 500W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5449 pcs Duomenų lapas V48A15M500B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 500W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 89.5%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 33.33A 36V - 75V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 33.33A
Bazinės dalies numeris V48A15M500 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48A15M500BF2
V48A15M500BF2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 500W
Sandelyje: 4560 pcs
parsisiųsti: V48A15M500BF2.pdf
RFQ
V48A15M500B2
V48A15M500B2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4143 pcs
parsisiųsti: V48A15M500B2.pdf
RFQ
V48A15M500BF
V48A15M500BF
parsisiųsti: V48A15M500BF.pdf
V48A15H500BN2
V48A15H500BN2
parsisiųsti: V48A15H500BN2.pdf
V48A15M500B3
V48A15M500B3
parsisiųsti: V48A15M500B3.pdf
V48A15H500BS
V48A15H500BS
parsisiųsti: V48A15H500BS.pdf
V48A15H500BS3
V48A15H500BS3
parsisiųsti: V48A15H500BS3.pdf
V48A15M500BF3
V48A15M500BF3
parsisiųsti: V48A15M500BF3.pdf
V48A15H500BN3
V48A15H500BN3
parsisiųsti: V48A15H500BN3.pdf
V48A15H500BS2
V48A15H500BS2
parsisiųsti: V48A15H500BS2.pdf
V48A15M500BG
V48A15M500BG
parsisiųsti: V48A15M500BG.pdf
V48A15H500BN
V48A15H500BN
parsisiųsti: V48A15H500BN.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus