V48A15C500B
VicorVicor
V48A15C500B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48A15C500B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 500W
Duomenų lapai: V48A15C500B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 357 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 357 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V48A15C500B specifikacijos
Dalies numeris V48A15C500B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 500W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 357 pcs Duomenų lapas V48A15C500B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 500W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 89.5% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 33.33A 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 33.33A Bazinės dalies numeris V48A15C500
Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
V48A15C500BF3
V48A15C500BF3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 500W
Sandelyje: 341 pcs
parsisiųsti: V48A15C500BF3.pdf
RFQ
V48A12T500BN
V48A12T500BN
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 500W
Sandelyje: 249 pcs
parsisiųsti: V48A12T500BN.pdf
RFQ
V48A15C500B2
V48A15C500B2
Sandelyje: 5471 pcs
parsisiųsti: V48A15C500B2.pdf
V48A12T500BS2
V48A12T500BS2
Sandelyje: 5169 pcs
parsisiųsti: V48A12T500BS2.pdf
V48A15C500BF
V48A15C500BF
parsisiųsti: V48A15C500BF.pdf
V48A15C500B3
V48A15C500B3
Sandelyje: 364 pcs
parsisiųsti: V48A15C500B3.pdf
V48A15C500BG
V48A15C500BG
Sandelyje: 312 pcs
parsisiųsti: V48A15C500BG.pdf
V48A15C500BF2
V48A15C500BF2