V375C8T100BN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375C8T100BN
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 8V 100W
Duomenų lapai: V375C8T100BN.pdf
  • Pranešimas
V375C8T100BN specifikacijos
Dalies numeris V375C8T100BN Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 8V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4444 pcs Duomenų lapas V375C8T100BN.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 8V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 100W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 82.2% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 12.5A 250V - 425V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 12.5A Bazinės dalies numeris V375C8T100
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375C8T100BS
V375C8T100BS
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 8V 100W
Sandelyje: 5220 pcs
parsisiųsti: V375C8T100BS.pdf
RFQ
V375C8T100BS2
V375C8T100BS2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5972 pcs
parsisiųsti: V375C8T100BS2.pdf
RFQ
V375C8T100BN2
V375C8T100BN2
parsisiųsti: V375C8T100BN2.pdf
V375C8T100BS3
V375C8T100BS3
parsisiųsti: V375C8T100BS3.pdf
V375C8T100BN3
V375C8T100BN3