V375C5H50BF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375C5H50BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 50W
Duomenų lapai: V375C5H50BF.pdf
  • Pranešimas
V375C5H50BF specifikacijos
Dalies numeris V375C5H50BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4433 pcs Duomenų lapas V375C5H50BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 80.9% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 250V - 425V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 10A Bazinės dalies numeris V375C5H50
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375C5H50BF2
V375C5H50BF2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 50W
Sandelyje: 5416 pcs
parsisiųsti: V375C5H50BF2.pdf
RFQ
V375C5H50B2
V375C5H50B2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4833 pcs
parsisiųsti: V375C5H50B2.pdf
RFQ
V375C5H100BS
V375C5H100BS
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 100W
Sandelyje: 500 pcs
parsisiųsti: V375C5H100BS.pdf
V375C5H50BF3
V375C5H50BF3
parsisiųsti: V375C5H50BF3.pdf
V375C5H50B
V375C5H50B