V375C5E50BN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375C5E50BN
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 50W
Duomenų lapai: V375C5E50BN.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 745 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 745 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V375C5E50BN specifikacijos
Dalies numeris V375C5E50BN Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 745 pcs Duomenų lapas V375C5E50BN.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 80.9%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10A
Bazinės dalies numeris V375C5E50 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375C5E50BN2
V375C5E50BN2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 50W
Sandelyje: 4922 pcs
parsisiųsti: V375C5E50BN2.pdf
RFQ
V375C5H100B
V375C5H100B
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 100W
Sandelyje: 5313 pcs
parsisiųsti: V375C5H100B.pdf
RFQ
V375C5E50BN3
V375C5E50BN3