V375C5E100BL
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375C5E100BL
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 100W
Duomenų lapai: V375C5E100BL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 649 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 649 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V375C5E100BL specifikacijos
Dalies numeris V375C5E100BL Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 649 pcs Duomenų lapas V375C5E100BL.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 100W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 81.8%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 20A