V375C5C50B2
Vicor CorporationVicor Corporation
Vicor Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375C5C50B2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W
Duomenų lapai: V375C5C50B2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 866 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 866 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V375C5C50B2 specifikacijos
Dalies numeris V375C5C50B2 Gamintojas Vicor Corporation
apibūdinimas CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 866 pcs Duomenų lapas V375C5C50B2.pdf
Įtampa - darbo 50W Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas 5V
Įtampa - įėjimas (maks.) 425V Įtampa - išjungimas (tipiškas) 250V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis ITE (Commercial) Polarizacija Quarter Brick
Išvesties konfigūracija 1 Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo kodas V375C5C50B2
Linijinis reglamentas 80.9% funkcijos OVP, UVLO
Funkcijos kaiščiai 10A Išplėstas aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 250V - 425V Input
apibūdinimas CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W Dabartinis - Breakover 3kV (3000V)