V375C48M75B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375C48M75B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 75W
Duomenų lapai: V375C48M75B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V375C48M75B specifikacijos
Dalies numeris V375C48M75B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5345 pcs Duomenų lapas V375C48M75B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 84.1% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 1.56A 250V - 425V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.56A Bazinės dalies numeris V375C48M75
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375C48M75BG
V375C48M75BG
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 75W
Sandelyje: 5269 pcs
parsisiųsti: V375C48M75BG.pdf
RFQ
V375C48M150BS2
V375C48M150BS2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 150W
Sandelyje: 5811 pcs
parsisiųsti: V375C48M150BS2.pdf
RFQ
V375C48M150BN2
V375C48M150BN2
parsisiųsti: V375C48M150BN2.pdf
V375C48M75BF3
V375C48M75BF3
parsisiųsti: V375C48M75BF3.pdf
V375C48M75B3
V375C48M75B3
parsisiųsti: V375C48M75B3.pdf
V375C48M150BS
V375C48M150BS
parsisiųsti: V375C48M150BS.pdf
V375C48M150BN
V375C48M150BN
parsisiųsti: V375C48M150BN.pdf
V375C48M75B2
V375C48M75B2
parsisiųsti: V375C48M75B2.pdf
V375C48M150BN3
V375C48M150BN3
Sandelyje: 274 pcs
parsisiųsti: V375C48M150BN3.pdf
V375C48M75BF
V375C48M75BF
parsisiųsti: V375C48M75BF.pdf
V375C48M150BS3
V375C48M150BS3
parsisiųsti: V375C48M150BS3.pdf
V375C48M75BF2
V375C48M75BF2
parsisiųsti: V375C48M75BF2.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus