V375C48C75BN2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375C48C75BN2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 75W
Duomenų lapai: V375C48C75BN2.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 648 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 648 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V375C48C75BN2 specifikacijos
Dalies numeris V375C48C75BN2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 648 pcs Duomenų lapas V375C48C75BN2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 84.1%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 1.56A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.56A