V375C3V3T50B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375C3V3T50B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Duomenų lapai: V375C3V3T50B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V375C3V3T50B specifikacijos
Dalies numeris V375C3V3T50B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5812 pcs Duomenų lapas V375C3V3T50B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 77% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 250V - 425V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 15.15A Bazinės dalies numeris V375C3V3T50
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375C3V3T50BF3
V375C3V3T50BF3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Sandelyje: 5027 pcs
parsisiųsti: V375C3V3T50BF3.pdf
RFQ
V375C3V3M75BN3
V375C3V3M75BN3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Sandelyje: 4925 pcs
parsisiųsti: V375C3V3M75BN3.pdf
RFQ
V375C3V3T50BF
V375C3V3T50BF
parsisiųsti: V375C3V3T50BF.pdf
V375C3V3M75BS2
V375C3V3M75BS2
parsisiųsti: V375C3V3M75BS2.pdf
V375C3V3T50BG
V375C3V3T50BG
parsisiųsti: V375C3V3T50BG.pdf
V375C3V3T50BF2
V375C3V3T50BF2
parsisiųsti: V375C3V3T50BF2.pdf
V375C3V3M75BN2
V375C3V3M75BN2
parsisiųsti: V375C3V3M75BN2.pdf
V375C3V3T50B3
V375C3V3T50B3
parsisiųsti: V375C3V3T50B3.pdf
V375C3V3T50B2
V375C3V3T50B2