V375C3V3C75BS
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375C3V3C75BS
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Duomenų lapai: V375C3V3C75BS.pdf
  • Pranešimas
V375C3V3C75BS specifikacijos
Dalies numeris V375C3V3C75BS Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5927 pcs Duomenų lapas V375C3V3C75BS.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 79% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.7A 250V - 425V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 22.7A Bazinės dalies numeris V375C3V3C75
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375C3V3C75BL
V375C3V3C75BL
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Sandelyje: 692 pcs
parsisiųsti: V375C3V3C75BL.pdf
RFQ
V375C3V3C75BS2
V375C3V3C75BS2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 6030 pcs
parsisiųsti: V375C3V3C75BS2.pdf
RFQ
V375C3V3E50B
V375C3V3E50B
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Sandelyje: 4570 pcs
parsisiųsti: V375C3V3E50B.pdf
V375C3V3C75BN
V375C3V3C75BN
Sandelyje: 729 pcs
parsisiųsti: V375C3V3C75BN.pdf
V375C3V3C75BS3
V375C3V3C75BS3