V375C36M150B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375C36M150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 36V 150W
Duomenų lapai: V375C36M150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V375C36M150B specifikacijos
Dalies numeris V375C36M150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 36V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3966 pcs Duomenų lapas V375C36M150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 36V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 86% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 250V - 425V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 4.17A Bazinės dalies numeris V375C36M150
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375C36H75BS2
V375C36H75BS2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 75W
Sandelyje: 4118 pcs
parsisiųsti: V375C36H75BS2.pdf
RFQ
V375C36H75BN
V375C36H75BN
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5272 pcs
parsisiųsti: V375C36H75BN.pdf
RFQ
V375C36M150BF
V375C36M150BF
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 150W
parsisiųsti: V375C36M150BF.pdf
V375C36H75BN3
V375C36H75BN3
parsisiųsti: V375C36H75BN3.pdf
V375C36H75BS3
V375C36H75BS3
parsisiųsti: V375C36H75BS3.pdf
V375C36M150BF2
V375C36M150BF2
parsisiųsti: V375C36M150BF2.pdf
V375C36M150B2
V375C36M150B2
parsisiųsti: V375C36M150B2.pdf
V375C36M150BF3
V375C36M150BF3
parsisiųsti: V375C36M150BF3.pdf
V375C36M150B3
V375C36M150B3
parsisiųsti: V375C36M150B3.pdf
V375C36H75BS
V375C36H75BS
parsisiųsti: V375C36H75BS.pdf
V375C36M150BG
V375C36M150BG
parsisiųsti: V375C36M150BG.pdf
V375C36H75BN2
V375C36H75BN2
parsisiųsti: V375C36H75BN2.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus