V375C36H150BF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375C36H150BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 36V 150W
Duomenų lapai: V375C36H150BF.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 381 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 381 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V375C36H150BF specifikacijos
Dalies numeris V375C36H150BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 36V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 381 pcs Duomenų lapas V375C36H150BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 36V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 86%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4.17A
Bazinės dalies numeris V375C36H150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375C36H150BF2
V375C36H150BF2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 150W
Sandelyje: 6013 pcs
parsisiųsti: V375C36H150BF2.pdf
RFQ
V375C36E75BS3
V375C36E75BS3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 75W
Sandelyje: 5207 pcs
parsisiųsti: V375C36E75BS3.pdf
RFQ
V375C36H150BG3
V375C36H150BG3
parsisiųsti: V375C36H150BG3.pdf
V375C36H150BF3
V375C36H150BF3