V375C36C75BF3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375C36C75BF3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 36V 75W
Duomenų lapai: V375C36C75BF3.pdf
  • Pranešimas
V375C36C75BF3 specifikacijos
Dalies numeris V375C36C75BF3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 36V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4269 pcs Duomenų lapas V375C36C75BF3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 36V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 85% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 2.08A 250V - 425V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.08A Bazinės dalies numeris V375C36C75