V375C28T75BN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375C28T75BN
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 75W
Duomenų lapai: V375C28T75BN.pdf
  • Pranešimas
V375C28T75BN specifikacijos
Dalies numeris V375C28T75BN Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5709 pcs Duomenų lapas V375C28T75BN.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 84.6% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 2.68A 250V - 425V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.68A Bazinės dalies numeris V375C28T75
Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
V375C28T75BN3
V375C28T75BN3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 75W