V375C28T150BG2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375C28T150BG2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 150W
Duomenų lapai: V375C28T150BG2.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 664 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 664 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V375C28T150BG2 specifikacijos
Dalies numeris V375C28T150BG2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 664 pcs Duomenų lapas V375C28T150BG2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 86%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 5.36A
Bazinės dalies numeris V375C28T150 Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
V375C28T150B2
V375C28T150B2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 150W
Sandelyje: 5412 pcs
parsisiųsti: V375C28T150B2.pdf
RFQ
V375C28T150BF2
V375C28T150BF2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5682 pcs
parsisiųsti: V375C28T150BF2.pdf
RFQ
V375C28T150BG
V375C28T150BG