V375C28E150B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375C28E150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 150W
Duomenų lapai: V375C28E150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 851 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 851 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V375C28E150B specifikacijos
Dalies numeris V375C28E150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 851 pcs Duomenų lapas V375C28E150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 86%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 5.36A
Bazinės dalies numeris V375C28E150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375C28C75BN3
V375C28C75BN3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 75W
Sandelyje: 5813 pcs
parsisiųsti: V375C28C75BN3.pdf
RFQ
V375C28C75BN
V375C28C75BN
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4977 pcs
parsisiųsti: V375C28C75BN.pdf
RFQ
V375C28E150BF3
V375C28E150BF3
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 150W
parsisiųsti: V375C28E150BF3.pdf
V375C28E150B3
V375C28E150B3
parsisiųsti: V375C28E150B3.pdf
V375C28E150BG
V375C28E150BG
Sandelyje: 684 pcs
parsisiųsti: V375C28E150BG.pdf
V375C28C75BS
V375C28C75BS
parsisiųsti: V375C28C75BS.pdf
V375C28E150BF
V375C28E150BF
parsisiųsti: V375C28E150BF.pdf
V375C28C75BN2
V375C28C75BN2
parsisiųsti: V375C28C75BN2.pdf
V375C28C75BS2
V375C28C75BS2
parsisiųsti: V375C28C75BS2.pdf
V375C28E150BF2
V375C28E150BF2
parsisiųsti: V375C28E150BF2.pdf
V375C28E150B2
V375C28E150B2
parsisiųsti: V375C28E150B2.pdf
V375C28C75BS3
V375C28C75BS3
parsisiųsti: V375C28C75BS3.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus