V375C24M75BF2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375C24M75BF2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 75W
Duomenų lapai: V375C24M75BF2.pdf
  • Pranešimas
V375C24M75BF2 specifikacijos
Dalies numeris V375C24M75BF2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5377 pcs Duomenų lapas V375C24M75BF2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 88.3% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 3.13A 250V - 425V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 3.13A Bazinės dalies numeris V375C24M75