V375C15M150BF3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375C15M150BF3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 150W
Duomenų lapai: V375C15M150BF3.pdf
  • Pranešimas
V375C15M150BF3 specifikacijos
Dalies numeris V375C15M150BF3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4022 pcs Duomenų lapas V375C15M150BF3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 86% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 250V - 425V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 10A Bazinės dalies numeris V375C15M150
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375C15M150B2
V375C15M150B2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 150W
Sandelyje: 4274 pcs
parsisiųsti: V375C15M150B2.pdf
RFQ
V375C15M150BL2
V375C15M150BL2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 298 pcs
parsisiųsti: V375C15M150BL2.pdf
RFQ
V375C15M150B
V375C15M150B
Sandelyje: 3965 pcs
parsisiųsti: V375C15M150B.pdf
V375C15H75BS3
V375C15H75BS3
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 75W
parsisiųsti: V375C15H75BS3.pdf
V375C15M150BG2
V375C15M150BG2
parsisiųsti: V375C15M150BG2.pdf
V375C15M150BF
V375C15M150BF