V375C15C150BF3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375C15C150BF3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 150W
Duomenų lapai: V375C15C150BF3.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 555 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 555 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V375C15C150BF3 specifikacijos
Dalies numeris V375C15C150BF3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 555 pcs Duomenų lapas V375C15C150BF3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 86%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10A
Bazinės dalies numeris V375C15C150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375C15C150BF
V375C15C150BF
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 150W