V375C12E150B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375C12E150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 150W
Duomenų lapai: V375C12E150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 593 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 593 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V375C12E150B specifikacijos
Dalies numeris V375C12E150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 593 pcs Duomenų lapas V375C12E150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 86.6%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 12.5A
Bazinės dalies numeris V375C12E150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375C12C75BN
V375C12C75BN
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 75W
Sandelyje: 699 pcs
parsisiųsti: V375C12C75BN.pdf
RFQ
V375C12C75BS2
V375C12C75BS2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 696 pcs
parsisiųsti: V375C12C75BS2.pdf
RFQ
V375C12E150B3
V375C12E150B3
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 150W
Sandelyje: 593 pcs
parsisiųsti: V375C12E150B3.pdf
V375C12C75BS3
V375C12C75BS3
Sandelyje: 5075 pcs
parsisiųsti: V375C12C75BS3.pdf
V375C12E150BG
V375C12E150BG