V375B5H200BN
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375B5H200BN
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 200W
Duomenų lapai: V375B5H200BN.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 341 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 341 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V375B5H200BN specifikacijos
Dalies numeris V375B5H200BN Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 341 pcs Duomenų lapas V375B5H200BN.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 83% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 40A 250V - 425V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 40A Bazinės dalies numeris V375B5H200
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375B5H200BG2
V375B5H200BG2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 200W
Sandelyje: 327 pcs
parsisiųsti: V375B5H200BG2.pdf
RFQ
V375B5H200BS2
V375B5H200BS2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5277 pcs
parsisiųsti: V375B5H200BS2.pdf
RFQ
V375B5H200BN2
V375B5H200BN2