V375B5H150BN
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375B5H150BN
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 150W
Duomenų lapai: V375B5H150BN.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 320 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 320 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V375B5H150BN specifikacijos
Dalies numeris V375B5H150BN Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 320 pcs Duomenų lapas V375B5H150BN.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 83.4% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 250V - 425V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 30A Bazinės dalies numeris V375B5H150
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375B5H150BG3
V375B5H150BG3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 150W
Sandelyje: 5207 pcs
parsisiųsti: V375B5H150BG3.pdf
RFQ
V375B5H150BN2
V375B5H150BN2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5686 pcs
parsisiųsti: V375B5H150BN2.pdf
RFQ
V375B5H150BG
V375B5H150BG
Sandelyje: 416 pcs
parsisiųsti: V375B5H150BG.pdf
V375B5H200B
V375B5H200B
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 200W
Sandelyje: 327 pcs
parsisiųsti: V375B5H200B.pdf
V375B5H150BN3
V375B5H150BN3