V375B48H200B
VicorVicor
V375B48H200B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375B48H200B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 200W
Duomenų lapai: V375B48H200B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V375B48H200B specifikacijos
Dalies numeris V375B48H200B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5025 pcs Duomenų lapas V375B48H200B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 88.4%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 4.17A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4.17A
Bazinės dalies numeris V375B48H200 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375B48E300BN3
V375B48E300BN3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 300W
Sandelyje: 4494 pcs
parsisiųsti: V375B48E300BN3.pdf
RFQ
V375B48H200BF
V375B48H200BF
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 200W
Sandelyje: 327 pcs
parsisiųsti: V375B48H200BF.pdf
RFQ
V375B48E300BS3
V375B48E300BS3
Sandelyje: 4914 pcs
parsisiųsti: V375B48E300BS3.pdf
V375B48E300BN2
V375B48E300BN2
Sandelyje: 569 pcs
parsisiųsti: V375B48E300BN2.pdf
V375B48H200B2
V375B48H200B2
parsisiųsti: V375B48H200B2.pdf
V375B48E300BN
V375B48E300BN
Sandelyje: 540 pcs
parsisiųsti: V375B48E300BN.pdf
V375B48E300BS2
V375B48E300BS2
Sandelyje: 524 pcs
parsisiųsti: V375B48E300BS2.pdf
V375B48H200BG
V375B48H200BG
parsisiųsti: V375B48H200BG.pdf
V375B48H200B3
V375B48H200B3
parsisiųsti: V375B48H200B3.pdf
V375B48H200BF2
V375B48H200BF2
parsisiųsti: V375B48H200BF2.pdf
V375B48H200BF3
V375B48H200BF3
parsisiųsti: V375B48H200BF3.pdf
V375B48E300BS
V375B48E300BS
parsisiųsti: V375B48E300BS.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus