V375B3V3C150BS
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375B3V3C150BS
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Duomenų lapai: V375B3V3C150BS.pdf
  • Pranešimas
V375B3V3C150BS specifikacijos
Dalies numeris V375B3V3C150BS Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5977 pcs Duomenų lapas V375B3V3C150BS.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 79%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 45.45A
Bazinės dalies numeris V375B3V3C150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375B3V3E100BF
V375B3V3E100BF
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Sandelyje: 5767 pcs
parsisiųsti: V375B3V3E100BF.pdf
RFQ
V375B3V3E100B
V375B3V3E100B
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5546 pcs
parsisiųsti: V375B3V3E100B.pdf
RFQ
V375B3V3C150BS2
V375B3V3C150BS2
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
parsisiųsti: V375B3V3C150BS2.pdf
V375B3V3C150BN2
V375B3V3C150BN2
Sandelyje: 473 pcs
parsisiųsti: V375B3V3C150BN2.pdf
V375B3V3C150BS3
V375B3V3C150BS3