V375B36M300BF
VicorVicor
V375B36M300BF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375B36M300BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 36V 300W
Duomenų lapai: V375B36M300BF.pdf
  • Pranešimas
V375B36M300BF specifikacijos
Dalies numeris V375B36M300BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 36V 300W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5169 pcs Duomenų lapas V375B36M300BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 36V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 300W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 86.9%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 8.33A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 8.33A