V375B28M200B
VicorVicor
V375B28M200B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375B28M200B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 200W
Duomenų lapai: V375B28M200B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V375B28M200B specifikacijos
Dalies numeris V375B28M200B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4483 pcs Duomenų lapas V375B28M200B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87.5%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 7.14A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 7.14A
Bazinės dalies numeris V375B28M200 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375B28H300BN2
V375B28H300BN2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 300W
Sandelyje: 4029 pcs
parsisiųsti: V375B28H300BN2.pdf
RFQ
V375B28M200BF3
V375B28M200BF3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 200W
Sandelyje: 4551 pcs
parsisiųsti: V375B28M200BF3.pdf
RFQ
V375B28H300BS
V375B28H300BS
Sandelyje: 244 pcs
parsisiųsti: V375B28H300BS.pdf
V375B28M200B2
V375B28M200B2
parsisiųsti: V375B28M200B2.pdf
V375B28M200BG
V375B28M200BG
parsisiųsti: V375B28M200BG.pdf
V375B28H300BS2
V375B28H300BS2
parsisiųsti: V375B28H300BS2.pdf
V375B28H300BS3
V375B28H300BS3
parsisiųsti: V375B28H300BS3.pdf
V375B28M200B3
V375B28M200B3
parsisiųsti: V375B28M200B3.pdf
V375B28M200BF2
V375B28M200BF2
parsisiųsti: V375B28M200BF2.pdf
V375B28M200BF
V375B28M200BF
Sandelyje: 218 pcs
parsisiųsti: V375B28M200BF.pdf
V375B28H300BN3
V375B28H300BN3