V375B28H300BF
VicorVicor
V375B28H300BF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375B28H300BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 300W
Duomenų lapai: V375B28H300BF.pdf
  • Pranešimas
V375B28H300BF specifikacijos
Dalies numeris V375B28H300BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 300W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4872 pcs Duomenų lapas V375B28H300BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 300W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87.5%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 10.71A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10.71A
Bazinės dalies numeris V375B28H300 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375B28H300B
V375B28H300B
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 300W
Sandelyje: 274 pcs
parsisiųsti: V375B28H300B.pdf
RFQ
V375B28H300BF3
V375B28H300BF3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 267 pcs
parsisiųsti: V375B28H300BF3.pdf
RFQ
V375B28H300BF2
V375B28H300BF2