V375B15M200BF
VicorVicor
V375B15M200BF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375B15M200BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 200W
Duomenų lapai: V375B15M200BF.pdf
  • Pranešimas
V375B15M200BF specifikacijos
Dalies numeris V375B15M200BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4484 pcs Duomenų lapas V375B15M200BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87.7%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 13.33A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 13.33A
Bazinės dalies numeris V375B15M200 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375B15M200B2
V375B15M200B2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 200W
Sandelyje: 5593 pcs
parsisiųsti: V375B15M200B2.pdf
RFQ
V375B15H300BS3
V375B15H300BS3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 300W
Sandelyje: 5451 pcs
parsisiųsti: V375B15H300BS3.pdf
RFQ
V375B15M200B
V375B15M200B