V375B12T200B
VicorVicor
V375B12T200B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375B12T200B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 200W
Duomenų lapai: V375B12T200B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V375B12T200B specifikacijos
Dalies numeris V375B12T200B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4418 pcs Duomenų lapas V375B12T200B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 85.4%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 16.67A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 16.67A
Bazinės dalies numeris V375B12T200 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375B12M300BS3
V375B12M300BS3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 300W
Sandelyje: 5676 pcs
parsisiųsti: V375B12M300BS3.pdf
RFQ
V375B12T200B3
V375B12T200B3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 200W
Sandelyje: 4800 pcs
parsisiųsti: V375B12T200B3.pdf
RFQ
V375B12M300BS2
V375B12M300BS2
parsisiųsti: V375B12M300BS2.pdf
V375B12M300BN3
V375B12M300BN3
parsisiųsti: V375B12M300BN3.pdf
V375B12T200BF2
V375B12T200BF2
parsisiųsti: V375B12T200BF2.pdf
V375B12T200BF
V375B12T200BF
parsisiųsti: V375B12T200BF.pdf
V375B12M300BS
V375B12M300BS
parsisiųsti: V375B12M300BS.pdf
V375B12T200B2
V375B12T200B2
parsisiųsti: V375B12T200B2.pdf
V375B12M300BN
V375B12M300BN
Sandelyje: 217 pcs
parsisiųsti: V375B12M300BN.pdf
V375B12T200BG
V375B12T200BG
Sandelyje: 580 pcs
parsisiųsti: V375B12T200BG.pdf
V375B12M300BN2
V375B12M300BN2
parsisiųsti: V375B12M300BN2.pdf
V375B12T200BF3
V375B12T200BF3
Sandelyje: 487 pcs
parsisiųsti: V375B12T200BF3.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus