V375A5M300B
VicorVicor
V375A5M300B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375A5M300B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 300W
Duomenų lapai: V375A5M300B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V375A5M300B specifikacijos
Dalies numeris V375A5M300B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 300W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3994 pcs Duomenų lapas V375A5M300B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 300W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 83.3%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 60A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 60A
Bazinės dalies numeris V375A5M300 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375A5M300B2
V375A5M300B2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 300W
Sandelyje: 5847 pcs
parsisiųsti: V375A5M300B2.pdf
RFQ
V375A5H400BS2
V375A5H400BS2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 400W
Sandelyje: 176 pcs
parsisiųsti: V375A5H400BS2.pdf
RFQ
V375A5M300BF
V375A5M300BF
Sandelyje: 4926 pcs
parsisiųsti: V375A5M300BF.pdf
V375A5M300BF3
V375A5M300BF3
parsisiųsti: V375A5M300BF3.pdf
V375A5H400BN3
V375A5H400BN3
parsisiųsti: V375A5H400BN3.pdf
V375A5M300BF2
V375A5M300BF2
parsisiųsti: V375A5M300BF2.pdf
V375A5H400BS3
V375A5H400BS3
parsisiųsti: V375A5H400BS3.pdf
V375A5H400BN
V375A5H400BN
Sandelyje: 196 pcs
parsisiųsti: V375A5H400BN.pdf
V375A5M300B3
V375A5M300B3
parsisiųsti: V375A5M300B3.pdf
V375A5H400BS
V375A5H400BS
parsisiųsti: V375A5H400BS.pdf
V375A5H400BN2
V375A5H400BN2
parsisiųsti: V375A5H400BN2.pdf
V375A5M300BG
V375A5M300BG
Sandelyje: 184 pcs
parsisiųsti: V375A5M300BG.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus