V375A54M600BF2
VicorVicor
V375A54M600BF2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375A54M600BF2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 54V 600W
Duomenų lapai: V375A54M600BF2.pdf
  • Pranešimas
V375A54M600BF2 specifikacijos
Dalies numeris V375A54M600BF2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 54V 600W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5131 pcs Duomenų lapas V375A54M600BF2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 54V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 600W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 89.6%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 54V 11.11A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 11.11A