V375A48E600B
VicorVicor
V375A48E600B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375A48E600B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 600W
Duomenų lapai: V375A48E600B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 318 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 318 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V375A48E600B specifikacijos
Dalies numeris V375A48E600B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 600W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 318 pcs Duomenų lapas V375A48E600B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 600W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 88.5% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 12.5A 250V - 425V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 12.5A Bazinės dalies numeris V375A48E600
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375A48E400BN
V375A48E400BN
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 400W
Sandelyje: 363 pcs
parsisiųsti: V375A48E400BN.pdf
RFQ
V375A48E400BS2
V375A48E400BS2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5363 pcs
parsisiųsti: V375A48E400BS2.pdf
RFQ
V375A48E600B3
V375A48E600B3
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 600W
Sandelyje: 377 pcs
parsisiųsti: V375A48E600B3.pdf
V375A48E600BF
V375A48E600BF
Sandelyje: 341 pcs
parsisiųsti: V375A48E600BF.pdf
V375A48E600B2
V375A48E600B2
Sandelyje: 4876 pcs
parsisiųsti: V375A48E600B2.pdf
V375A48E600BG
V375A48E600BG
Sandelyje: 340 pcs
parsisiųsti: V375A48E600BG.pdf
V375A48E600BF2
V375A48E600BF2
Sandelyje: 315 pcs
parsisiųsti: V375A48E600BF2.pdf
V375A48E400BS3
V375A48E400BS3
parsisiųsti: V375A48E400BS3.pdf
V375A48E400BN2
V375A48E400BN2
parsisiųsti: V375A48E400BN2.pdf
V375A48E600BF3
V375A48E600BF3
parsisiųsti: V375A48E600BF3.pdf
V375A48E400BS
V375A48E400BS