V375A48C400BS2
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375A48C400BS2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 400W
Duomenų lapai: V375A48C400BS2.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 374 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 374 pcs
  • Pranešimas
V375A48C400BS2 specifikacijos
Dalies numeris V375A48C400BS2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 400W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 374 pcs Duomenų lapas V375A48C400BS2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 400W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 88.3% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 8.33A 250V - 425V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 8.33A Bazinės dalies numeris V375A48C400
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375A48C600B3
V375A48C600B3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 600W
Sandelyje: 288 pcs
parsisiųsti: V375A48C600B3.pdf
RFQ
V375A48C600BF
V375A48C600BF
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 311 pcs
parsisiųsti: V375A48C600BF.pdf
RFQ
V375A48C400BS
V375A48C400BS
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 400W